• 636201898431500801_jicinska_prodavacka.jpg

Jičínská Věra

*1898 +1961

Prodavačka ovoce

ID Aukce: 220
Pastel, papír, 40 x 43 cm, signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:16:00

1 000 Kč