• 637761415226108698_jung1.JPG
  • 637761415287203160_jung.JPG
  • 637761415341266078_jung2.JPG
  • 637761415395641494_jung3.JPG

Jüngling Břetislav

*1921 +1980

Ležící akt

ID Aukce: 2207
Akvarel, papír, 23,5 cm x 52 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:19:54

500 Kč

Příhozů: 32

KMS14863 500009.02.2022 20:14:54
XHL63080 490009.02.2022 20:14:43
KMS14863 480009.02.2022 20:14:43
XHL63080 470009.02.2022 20:14:33
KMS14863 460009.02.2022 20:14:33
XHL63080 450009.02.2022 20:14:22
KMS14863 440009.02.2022 20:14:22
XHL63080 430009.02.2022 20:14:12
KMS14863 420009.02.2022 20:11:47
XHL63080 410009.02.2022 20:11:05
KMS14863 400009.02.2022 20:11:05
XHL63080 390009.02.2022 20:10:55
KMS14863 380009.02.2022 20:10:55
XHL63080 370009.02.2022 20:10:44
KMS14863 360009.02.2022 20:10:44
XHL63080 350009.02.2022 20:10:34
KMS14863 340009.02.2022 20:10:34
XHL63080 330009.02.2022 20:10:23
KMS14863 320009.02.2022 20:09:42
XHL63080 310009.02.2022 20:09:42
KMS14863 300009.02.2022 20:09:32
XHL63080 290009.02.2022 20:09:01
KMS14863 280009.02.2022 20:08:58
XHL63080 270009.02.2022 20:08:30
KMS14863 260009.02.2022 20:08:23
XHL63080 250009.02.2022 20:08:09
KMS14863 240009.02.2022 20:08:01
XHL63080 230009.02.2022 20:07:48
KMS14863 220009.02.2022 20:06:37
XHL63080 210009.02.2022 20:05:02