• 637761423678140472_jung5.JPG
  • 637761423807895399_jung7.JPG
  • 637761423721109281_jung4.JPG
  • 637761423760239062_jung6.JPG

Jüngling Břetislav

*1921 +1980

Vesnička

ID Aukce: 2209
Akvarel, 40 cm x 57 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:10:00

100 Kč

TVS94498 100025.01.2022 7:17:54