• 637761425162415269_sla1.JPG
  • 637761425293058764_sla2.JPG
  • 637761425230871053_sla.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Rozkvetlá krajina

ID Aukce: 2210
Olej, plátno, fixované na kartonu, 22,5 cm x 33 cm. Nesignováno. Kolem roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:11:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

BYF79010 1300009.02.2022 19:34:12
BYF79010 1200009.02.2022 19:23:34
MND18127 1100009.02.2022 18:23:00
BYF79010 1000009.02.2022 18:22:53
MND18127 950009.02.2022 13:36:45
GKD89739 900009.02.2022 13:36:44
MND18127 850009.02.2022 10:26:47
GKD89739 800030.12.2021 7:01:41