• 637761444517762233_kal1.JPG
  • 637761444592919058_kal.JPG
  • 637761444648075723_kal2.JPG
  • 637761444962478590_kal3.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

ID Aukce: 2217
Akvarel, 16 cm x 23,5 cm. Signováno a datováno 1915 vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:28:33

500 Kč

Příhozů: 10

JYR87653 950009.02.2022 20:23:33
OOE84131 900009.02.2022 20:23:19
ZBB88063 850009.02.2022 20:23:09
OOE84131 800009.02.2022 20:18:41
JYR87653 750009.02.2022 20:18:39
OOE84131 700009.02.2022 20:14:22
ZBB88063 650009.02.2022 20:14:12
OOE84131 600009.02.2022 20:13:20
ZBB88063 550009.02.2022 20:13:10
OOE84131 500031.01.2022 11:09:52