• 637761447580138551_vb1.JPG
  • 637761447636888239_vb.JPG
  • 637761447685482357_vb2.JPG
  • 637761447729232436_vb3.JPG

Brunner Vratislav Hugo

*1886 +1928

Tanec

ID Aukce: 2218
Akvarel, 28 cm x 21,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:19:00

100 Kč