• 637761451470752948_sc1.JPG
  • 637761451542927017_sc.JPG
  • 637761451611870290_sc2.JPG
  • 637761451685409928_sc3.JPG
  • 637761451762447312_sc4.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Kaštanová noc

ID Aukce: 2220
Olej, plátno, 93 cm x 93 cm. Signováno a datováno 1989 vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:42:15

1 000 Kč

Příhozů: 9

JSF18287 2300009.02.2022 20:37:15
QPW26097 2200009.02.2022 20:32:41
JSF18287 2100009.02.2022 20:32:17
QPW26097 2000009.02.2022 20:27:36
JSF18287 1900009.02.2022 20:24:48
QPW26097 1800009.02.2022 20:22:30
JSF18287 1700009.02.2022 20:21:51
QPW26097 1600009.02.2022 20:17:06
JSJ54112 1500018.01.2022 14:55:58