• 637761456591384875_fiala.JPG
  • 637761456630135153_fiala2.JPG
  • 637761456670321860_fiala3.JPG
  • 637761456710165941_fiala4.JPG
  • 637761456542790774_fiala1.JPG

Fiala Oskar

*1860 +1918

U vesnice

ID Aukce: 2223
Akvarel, papír, 30 cm x 43 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:24:00

100 Kč

Příhozů: 22

BBF72139 450009.02.2022 18:36:21
CCE76704 440009.02.2022 18:36:11
BBF72139 430009.02.2022 18:36:10
CCE76704 420009.02.2022 18:36:00
BBF72139 410009.02.2022 18:36:00
CCE76704 400009.02.2022 18:35:50
BBF72139 390009.02.2022 18:35:49
CCE76704 380009.02.2022 18:35:39
BBF72139 370009.02.2022 18:35:39
CCE76704 360009.02.2022 18:35:28
BBF72139 350009.02.2022 10:30:25
CCE76704 340009.02.2022 10:30:15
BBF72139 330009.02.2022 10:30:15
CCE76704 320009.02.2022 10:30:05
BBF72139 310009.02.2022 10:30:04
CCE76704 300009.02.2022 10:29:54
BBF72139 290009.02.2022 10:29:54
CCE76704 280009.02.2022 10:29:44
BBF72139 270031.01.2022 11:10:20
CCE76704 260031.01.2022 11:10:20
BBF72139 250028.01.2022 17:56:49
BBF72139 150025.01.2022 21:29:19