• 637761460988835074_sau9.JPG
  • 637761461077741993_sau11.JPG
  • 637761460926646812_sau8.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Bez názvu

ID Aukce: 2226
Klasická černobílá fotografie, rozměr 23,7 cm x 29,3 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:38:28

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 27

THJ51926 2600009.02.2022 20:33:28
PVV04190 2500009.02.2022 20:31:53
CMG33196 2400009.02.2022 20:31:52
PVV04190 2300009.02.2022 20:26:56
CMG33196 2200009.02.2022 20:26:46
PVV04190 2100009.02.2022 20:24:51
EXU31201 2000009.02.2022 20:24:41
CMG33196 1900009.02.2022 20:24:32
EXU31201 1800009.02.2022 20:23:40
PVV04190 1700009.02.2022 20:23:38
EXU31201 1600009.02.2022 20:22:07
PVV04190 1500009.02.2022 20:21:56
EXU31201 1400009.02.2022 20:21:56
PVV04190 1300009.02.2022 20:21:46
EXU31201 1200009.02.2022 20:21:46
PVV04190 1100009.02.2022 20:21:36
EXU31201 1000009.02.2022 20:20:34
PVV04190 950009.02.2022 20:20:27
EXU31201 900008.02.2022 10:03:11
LIH02611 850008.02.2022 10:03:11
EXU31201 800008.02.2022 10:03:01
LIH02611 750023.01.2022 14:43:21
WWP86636 700021.01.2022 8:02:52
CMG33196 650019.01.2022 15:33:49
EBA10103 600019.01.2022 14:07:44
MXH89067 550019.01.2022 13:16:08
EBA10103 500007.01.2022 9:16:58