• 637770889424982515_vas1.JPG
  • 637770889492245382_vas.JPG
  • 637770889609321595_vas3.JPG
  • 637770889550683595_vas2.JPG

Vašina Ludvík

*1936 +2007

Žena

ID Aukce: 2228
Olej, plátno, 92 cm x 73 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:43:29

500 Kč

Příhozů: 28

GDE81102 600009.02.2022 20:38:29
TCO70528 550009.02.2022 20:35:49
GDE81102 500009.02.2022 20:35:43
TCO70528 490009.02.2022 20:35:29
GDE81102 480009.02.2022 20:35:24
TCO70528 470009.02.2022 20:35:08
GDE81102 460009.02.2022 20:35:07
TCO70528 450009.02.2022 20:34:58
GDE81102 440009.02.2022 20:34:51
TCO70528 430009.02.2022 20:34:38
GDE81102 420009.02.2022 20:34:32
TCO70528 410009.02.2022 20:34:17
GDE81102 400009.02.2022 20:34:12
TCO70528 390009.02.2022 20:31:12
GDE81102 380009.02.2022 20:31:06
TCO70528 370009.02.2022 20:30:31
GDE81102 360009.02.2022 20:30:22
TCO70528 350009.02.2022 20:29:50
GDE81102 340009.02.2022 20:29:41
TCO70528 330009.02.2022 20:28:28
GDE81102 320009.02.2022 20:28:26
TCO70528 310009.02.2022 20:20:44
GDE81102 300009.02.2022 20:20:34
TCO70528 290009.02.2022 20:18:20
GDE81102 280009.02.2022 20:18:18
TCO70528 270009.02.2022 20:09:42
GDE81102 260009.02.2022 19:32:22
TCO70528 250007.01.2022 9:17:43