• 637770892324555682_hav1.JPG
  • 637770892368306274_hav.JPG
  • 637770892411119099_hav2.JPG
  • 637770892455806683_hav3.JPG

Havrlík Svatopluk

*1908 +1966

Staré Pardubice

ID Aukce: 2230
Kombinovaná technika, papír, 21 cm x 32 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:31:00

100 Kč