Aukce Staré Pardubice Havrlík Svatopluk

Havrlík Svatopluk

*1908 +1966

Staré Pardubice

ID Aukce: 2230
Kombinovaná technika, papír, 21 cm x 32 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč