• 637770894084947487_kyn1.JPG
  • 637770894132477493_kyn.JPG
  • 637770894221258568_kyn3.JPG
  • 637770894176071851_kyn2.JPG

Kyncl Stanislav

*1903 +1985

Modrá

ID Aukce: 2231
Kombinovaná technika, papír, 27 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:37:19

100 Kč

WIX34759 160009.02.2022 20:32:19
LGQ47498 150009.02.2022 20:30:34
WIX34759 140009.02.2022 19:51:11
LGQ47498 130007.02.2022 15:52:25
IQR49300 120015.01.2022 17:32:15
LGQ47498 110015.01.2022 17:32:10
IQR49300 100007.01.2022 10:51:57