• 637770901102402108_odv1.JPG
  • 637770901209985374_odv2.JPG
  • 637770901269361098_odv3.JPG
  • 637770901162641524_odv.JPG

Odvárka Jan

Kytice

ID Aukce: 2237
Olej, sololit, 56 cm x 34 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:41:39

100 Kč

XGB22905 30009. 2. 2022 20:36:38
XGB22905 21009. 2. 2022 20:36:07
VTX99230 20009. 2. 2022 19:52:47