• 637770907215140159_pri3.JPG
  • 637770907014774878_pri1.JPG
  • 637770907089487801_pri.JPG
  • 637770907157795704_pri2.JPG

Nečitelně signováno

Přístav

ID Aukce: 2241
Olej, plátno, fixováno na kartonu, 34 cm x 42 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:42:00

100 Kč

AOS14084 30009. 2. 2022 10:28:52