Aukce Přístav Nečitelně signováno

Nečitelně signováno

Přístav

ID Aukce: 2241
Olej, plátno, fixováno na kartonu, 34 cm x 42 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč