• 637770911281058336_rem1.JPG
  • 637770911328605588_rem.JPG
  • 637770911478230578_rem4.JPG
  • 637770911427448969_rem3.JPG
  • 637770911373610608_rem2.JPG

Van Rijn Rembrandt

Night Watch

ID Aukce: 2243
Litografie, velikost listu 28 cm x 38 cm, signováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 146/400. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:44:00

100 Kč

UHX35483 200027. 1. 2022 10:38:04