• 637770913652640688_rot1.JPG
  • 637770913698890791_rot.JPG
  • 637770913739203563_rot2.JPG
  • 637770913788008942_rot3.JPG

Rothko Mark

Green on Blue

ID Aukce: 2244
Litografie, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 75/250. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:45:00

100 Kč