• 637770917583399899_fri4.JPG
  • 637770917539181085_fri3.JPG
  • 637770917404921317_fri1.JPG
  • 637770917453373237_fri.JPG
  • 637770917500743286_fri2.JPG

Kahlo Frida

Me and my Parrots

ID Aukce: 2246
Litografie, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 64/150. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:47:00

100 Kč

CDX80113 210007.02.2022 12:16:55
OHN88792 200020.01.2022 10:31:45