• 637770920096155553_war1.JPG
  • 637770920147718390_war.JPG
  • 637770920305688390_war4.JPG
  • 637770920198343560_war2.JPG
  • 637770920245375451_war3.JPG

Warhol Andy

*1928 +1987

Mick Jagger

ID Aukce: 2247
Litografie, velikost listu 56,3 x 38,3 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 91/100. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:48:00

100 Kč