• 637770923178922837_much5.JPG
  • 637770923004542527_much1.JPG
  • 637770923054386936_much.JPG
  • 637770923096887204_much2.JPG
  • 637770923131106252_much4.JPG

Mucha Alfons

*1860 +1939

Svítání

ID Aukce: 2248
Litografie, velikost listu 50 cm x 70 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 5/100. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:49:00

500 Kč

Příhozů: 35

ZBZ99358 70009. 2. 2022 20:15:47
FAC09861 65009. 2. 2022 19:59:46
YFW70135 60009. 2. 2022 19:35:44
FAC09861 55009. 2. 2022 18:37:25
YFW70135 50009. 2. 2022 18:37:13
FAC09861 49009. 2. 2022 18:37:04
YFW70135 48009. 2. 2022 18:36:52
FAC09861 47009. 2. 2022 18:36:48
YFW70135 46009. 2. 2022 18:36:21
FAC09861 45009. 2. 2022 18:36:14
YFW70135 44009. 2. 2022 18:36:00
FAC09861 43009. 2. 2022 18:35:50
YFW70135 42009. 2. 2022 18:35:28
FAC09861 41009. 2. 2022 18:35:21
YFW70135 40009. 2. 2022 18:34:57
FAC09861 39009. 2. 2022 18:34:56
YFW70135 38009. 2. 2022 18:34:47
FAC09861 37009. 2. 2022 18:34:46
YFW70135 36009. 2. 2022 18:34:36
FAC09861 35009. 2. 2022 18:34:32
YFW70135 34009. 2. 2022 13:32:04
FAC09861 33009. 2. 2022 13:32:01
YFW70135 32009. 2. 2022 9:31:37
ZBZ99358 31009. 2. 2022 9:31:30
YFW70135 30009. 2. 2022 8:32:51
FAC09861 29008. 2. 2022 18:17:35
ZBZ99358 28008. 2. 2022 16:57:32
YFW70135 27008. 2. 2022 8:44:48
FAC09861 26007. 2. 2022 17:41:20
YFW70135 25007. 2. 2022 10:37:34