• 637770923178922837_much5.JPG
  • 637770923004542527_much1.JPG
  • 637770923054386936_much.JPG
  • 637770923096887204_much2.JPG
  • 637770923131106252_much4.JPG

Mucha Alfons

*1860 +1939

Svítání

ID Aukce: 2248
Litografie, velikost listu 50 cm x 70 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 5/100. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 20:49:00

500 Kč

Příhozů: 35

ZBZ99358 700009.02.2022 20:15:47
FAC09861 650009.02.2022 19:59:46
YFW70135 600009.02.2022 19:35:44
FAC09861 550009.02.2022 18:37:25
YFW70135 500009.02.2022 18:37:13
FAC09861 490009.02.2022 18:37:04
YFW70135 480009.02.2022 18:36:52
FAC09861 470009.02.2022 18:36:48
YFW70135 460009.02.2022 18:36:21
FAC09861 450009.02.2022 18:36:14
YFW70135 440009.02.2022 18:36:00
FAC09861 430009.02.2022 18:35:50
YFW70135 420009.02.2022 18:35:28
FAC09861 410009.02.2022 18:35:21
YFW70135 400009.02.2022 18:34:57
FAC09861 390009.02.2022 18:34:56
YFW70135 380009.02.2022 18:34:47
FAC09861 370009.02.2022 18:34:46
YFW70135 360009.02.2022 18:34:36
FAC09861 350009.02.2022 18:34:32
YFW70135 340009.02.2022 13:32:04
FAC09861 330009.02.2022 13:32:01
YFW70135 320009.02.2022 9:31:37
ZBZ99358 310009.02.2022 9:31:30
YFW70135 300009.02.2022 8:32:51
FAC09861 290008.02.2022 18:17:35
ZBZ99358 280008.02.2022 16:57:32
YFW70135 270008.02.2022 8:44:48
FAC09861 260007.02.2022 17:41:20
YFW70135 250007.02.2022 10:37:34