• 637770924331132944_kup3.JPG
  • 637770924376133017_kup4.JPG
  • 637770924201421636_kup1.JPG
  • 637770924244703215_kup.JPG
  • 637770924289726114_kup2.JPG

Kupka František

*1871 +1957

Katedrála

ID Aukce: 2249
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 91/350. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:50:00

100 Kč