Aukce Katedrála Kupka František

Kupka František

*1871 +1957

Katedrála

ID Aukce: 2249
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 91/350. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč