• 637770927632603991_ban5.JPG
  • 637770927584634583_ban4.JPG
  • 637770927497758949_ban2.JPG
  • 637770927450883813_ban.JPG
  • 637770927542603020_ban3.JPG

Banksy

Girl with red heart balloon

ID Aukce: 2250
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno dole uprostřed. Číslováno vpravo dole 90/150. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:45:38

500 Kč

Příhozů: 33

QFQ50726 70009. 2. 2022 21:40:38
TXE83352 65009. 2. 2022 21:39:36
QFQ50726 60009. 2. 2022 21:35:40
TXE83352 55009. 2. 2022 21:31:33
QFQ50726 50009. 2. 2022 21:28:10
OSY01743 49009. 2. 2022 21:27:46
QFQ50726 48009. 2. 2022 21:26:34
TXE83352 47009. 2. 2022 21:22:26
QFQ50726 46009. 2. 2022 21:18:43
TXE83352 45009. 2. 2022 21:14:29
OSY01743 44009. 2. 2022 21:12:32
TXE83352 43009. 2. 2022 21:11:00
QFQ50726 42009. 2. 2022 21:10:22
TXE83352 41009. 2. 2022 21:06:15
QFQ50726 40009. 2. 2022 21:06:06
OSY01743 39009. 2. 2022 21:05:43
TXE83352 38009. 2. 2022 21:04:51
OSY01743 37009. 2. 2022 21:04:27
TXE83352 36009. 2. 2022 21:04:01
OSY01743 35009. 2. 2022 21:00:19
QFQ50726 34009. 2. 2022 20:58:13
TXE83352 33009. 2. 2022 20:54:04
QFQ50726 32009. 2. 2022 20:53:49
TXE83352 31009. 2. 2022 20:49:40
QFQ50726 30009. 2. 2022 20:49:24
TXE83352 29009. 2. 2022 20:45:56
OSY01743 28009. 2. 2022 20:44:44
TXE83352 27009. 2. 2022 20:37:50
OSY01743 26009. 2. 2022 18:54:51
TXE83352 25009. 2. 2022 18:35:47