• 637770927632603991_ban5.JPG
  • 637770927584634583_ban4.JPG
  • 637770927497758949_ban2.JPG
  • 637770927450883813_ban.JPG
  • 637770927542603020_ban3.JPG

Banksy

Girl with red heart balloon

ID Aukce: 2250
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno dole uprostřed. Číslováno vpravo dole 90/150. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 21:45:38

500 Kč

Příhozů: 33

QFQ50726 700009.02.2022 21:40:38
TXE83352 650009.02.2022 21:39:36
QFQ50726 600009.02.2022 21:35:40
TXE83352 550009.02.2022 21:31:33
QFQ50726 500009.02.2022 21:28:10
OSY01743 490009.02.2022 21:27:46
QFQ50726 480009.02.2022 21:26:34
TXE83352 470009.02.2022 21:22:26
QFQ50726 460009.02.2022 21:18:43
TXE83352 450009.02.2022 21:14:29
OSY01743 440009.02.2022 21:12:32
TXE83352 430009.02.2022 21:11:00
QFQ50726 420009.02.2022 21:10:22
TXE83352 410009.02.2022 21:06:15
QFQ50726 400009.02.2022 21:06:06
OSY01743 390009.02.2022 21:05:43
TXE83352 380009.02.2022 21:04:51
OSY01743 370009.02.2022 21:04:27
TXE83352 360009.02.2022 21:04:01
OSY01743 350009.02.2022 21:00:19
QFQ50726 340009.02.2022 20:58:13
TXE83352 330009.02.2022 20:54:04
QFQ50726 320009.02.2022 20:53:49
TXE83352 310009.02.2022 20:49:40
QFQ50726 300009.02.2022 20:49:24
TXE83352 290009.02.2022 20:45:56
OSY01743 280009.02.2022 20:44:44
TXE83352 270009.02.2022 20:37:50
OSY01743 260009.02.2022 18:54:51
TXE83352 250009.02.2022 18:35:47