• 637770928896029175_kli.JPG
  • 637770928853216326_kli1.JPG
  • 637770928942450450_kli2.JPG
  • 637770928987816888_kli3.JPG
  • 637770929033598752_kli4.JPG

Klimt Gustav

*1862 +1918

Judith II

ID Aukce: 2251
Litografie, velikost listu 70 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Číslováno vlevo dole 29/200. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:52:00

100 Kč