• 637770930582711689_dal2.JPG
  • 637770930421193546_dal1.JPG
  • 637770930527711267_dal.JPG
  • 637770930626462040_dal3.JPG

Dalí Salvador

*1904 +1989

Jednorožec

ID Aukce: 2252
Litografie, papír, velikost listu 50 cm x 70 cm, signováno v tisku vpravo dole. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:54:22

100 Kč

KMM30284 21009. 2. 2022 20:49:22