• 637550356958005813_sin.JPG
  • 637550357198740391_sin3.JPG
  • 637550357051616600_sin1.JPG
  • 637550357126239853_sin2.JPG

Šindler Vladimír

*1891 +

U chalupy

ID Aukce: 2253
Olej, karton, 44 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:14:07

500 Kč

Příhozů: 47

TOH67645 80009. 2. 2022 21:09:07
MTU32348 75009. 2. 2022 21:08:58
TOH67645 70009. 2. 2022 21:05:51
MTU32348 65009. 2. 2022 21:05:33
TOH67645 60009. 2. 2022 21:00:48
MTU32348 55009. 2. 2022 21:00:21
TOH67645 50009. 2. 2022 21:00:11
MTU32348 49009. 2. 2022 21:00:04
TOH67645 48009. 2. 2022 20:59:51
MTU32348 47009. 2. 2022 20:59:49
TOH67645 46009. 2. 2022 20:59:41
MTU32348 45009. 2. 2022 20:59:32
TOH67645 44009. 2. 2022 20:59:20
MTU32348 43009. 2. 2022 20:59:14
TOH67645 42009. 2. 2022 20:59:00
MTU32348 41009. 2. 2022 20:58:52
TOH67645 40009. 2. 2022 20:54:24
MTU32348 39009. 2. 2022 20:54:20
TOH67645 38009. 2. 2022 20:54:03
MTU32348 37009. 2. 2022 20:53:53
TOH67645 36009. 2. 2022 20:53:42
MTU32348 35009. 2. 2022 20:53:36
TOH67645 34009. 2. 2022 20:53:22
MTU32348 33009. 2. 2022 20:53:20
TOH67645 32009. 2. 2022 20:53:12
MTU32348 31009. 2. 2022 20:51:42
TOH67645 30009. 2. 2022 20:51:30
MTU32348 29009. 2. 2022 20:51:26
TOH67645 28009. 2. 2022 20:51:19
MTU32348 27009. 2. 2022 20:51:11