• 637550356958005813_sin.JPG
  • 637550357198740391_sin3.JPG
  • 637550357051616600_sin1.JPG
  • 637550357126239853_sin2.JPG

Šindler Vladimír

*1891 +

U chalupy

ID Aukce: 2253
Olej, karton, 44 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 09.02.2022 21:14:07

500 Kč

Příhozů: 47

TOH67645 800009.02.2022 21:09:07
MTU32348 750009.02.2022 21:08:58
TOH67645 700009.02.2022 21:05:51
MTU32348 650009.02.2022 21:05:33
TOH67645 600009.02.2022 21:00:48
MTU32348 550009.02.2022 21:00:21
TOH67645 500009.02.2022 21:00:11
MTU32348 490009.02.2022 21:00:04
TOH67645 480009.02.2022 20:59:51
MTU32348 470009.02.2022 20:59:49
TOH67645 460009.02.2022 20:59:41
MTU32348 450009.02.2022 20:59:32
TOH67645 440009.02.2022 20:59:20
MTU32348 430009.02.2022 20:59:14
TOH67645 420009.02.2022 20:59:00
MTU32348 410009.02.2022 20:58:52
TOH67645 400009.02.2022 20:54:24
MTU32348 390009.02.2022 20:54:20
TOH67645 380009.02.2022 20:54:03
MTU32348 370009.02.2022 20:53:53
TOH67645 360009.02.2022 20:53:42
MTU32348 350009.02.2022 20:53:36
TOH67645 340009.02.2022 20:53:22
MTU32348 330009.02.2022 20:53:20
TOH67645 320009.02.2022 20:53:12
MTU32348 310009.02.2022 20:51:42
TOH67645 300009.02.2022 20:51:30
MTU32348 290009.02.2022 20:51:26
TOH67645 280009.02.2022 20:51:19
MTU32348 270009.02.2022 20:51:11