Aukce Kytice Nesignováno

Nesignováno

Kytice

ID Aukce: 2254
Olej, karton, 40 cm x 30 cm. Nesignováno. První polovina 20. století.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 700 Kč