• 637220266038547074_kytice.JPG
  • 637220266138872939_kytice1.JPG
  • 637220266227155154_kytice2.JPG

Nesignováno

Kytice

ID Aukce: 2254
Olej, karton, 40 cm x 30 cm. Nesignováno. První polovina 20. století.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 700 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:58:47

100 Kč

Příhozů: 8

COV08969 17009. 2. 2022 20:53:46
AFS48925 16009. 2. 2022 20:53:21
COV08969 15009. 2. 2022 20:53:03
AFS48925 14009. 2. 2022 20:52:41
COV08969 13009. 2. 2022 20:52:21
AFS48925 12009. 2. 2022 20:50:47
COV08969 11009. 2. 2022 18:24:17
AFS48925 10007. 2. 2022 17:32:45