• 637112293505075709_jiroudek.JPG
  • 637112293689764636_jiroudek3.JPG
  • 637112293598045176_jiroudek2.JPG
  • 637112293409606543_jiroudek1.JPG

Jiroudek František

*1914 +1991

Ostrava

ID Aukce: 2256
Olej, plátno, 24 cm x 34 cm. Signováno na zadní straně na blindrámu. Ze sbírky žáka F. Jiroudka, malíře J. Pokorného.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:58:34

100 Kč

DQI81745 31009. 2. 2022 20:53:34
DHU25117 300020. 1. 2022 22:08:10