• 637109808454577844_soukup.JPG
  • 637109808567234985_soukup1.JPG
  • 637109808680048330_soukup2.JPG

Soukup Josef

*1890 +

Na plovárně

ID Aukce: 2257
Olej, plátno, 66 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:00:29

100 Kč

DHJ73212 30009. 2. 2022 20:55:29