• 637037126280973984_2.JPG
  • 637037126407213773_1.JPG
  • 637037126497945316_3.JPG
  • 637037126607979071_4.JPG

Nečitelně signováno

Nemocnice

ID Aukce: 2258
Olej, plátno, fixované na kartonu, 43 cm x 32 cm. Signováno a datováno 1949 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 20:59:00

100 Kč