• 637458066003443011_feikl3.JPG
  • 637458065826153288_feikl1.JPG
  • 637458065893028823_feikl.JPG
  • 637458065951171065_feikl2.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Letní krajina

ID Aukce: 2262
Olej, plátno, 70 cm x 98 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:03:00

500 Kč

GSV20795 600031. 1. 2022 16:10:02