• 637458066785166506_sedivy1.JPG
  • 637458067068688125_sedivy.JPG
  • 637458067129006626_sedivy2.JPG
  • 637458067206801353_sedivy3.JPG
  • 637458067273057353_sedivy4.JPG

Šedivý Josef Jan

*1887 +1956

Skály u moře

ID Aukce: 2263
Olej, plátno, 51 cm x 66 cm. Signováno a datováno 1918 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:14:39

1 000 Kč

Příhozů: 14

LME05699 160009. 2. 2022 21:09:39
JVV41470 120009. 2. 2022 21:04:44
VFN56146 110009. 2. 2022 21:04:26
LME05699 100009. 2. 2022 21:04:16
VFN56146 95009. 2. 2022 21:04:16
LME05699 90009. 2. 2022 21:04:06
VFN56146 85009. 2. 2022 21:04:06
LME05699 80009. 2. 2022 21:03:55
VFN56146 75009. 2. 2022 21:03:55
JVV41470 70009. 2. 2022 21:03:54
LME05699 65009. 2. 2022 21:03:45
VFN56146 60008. 2. 2022 20:35:27
LME05699 55006. 2. 2022 22:33:08
BQJ36289 50005. 2. 2022 17:32:06