• 637781981965008265_1herink.jpg
  • 637781982027508454_2herink.jpg
  • 637781982076263526_3herink.jpg
  • 637781982137982479_4herink.jpg

Hering Adolf

*1863 +1932

Dívka

ID Aukce: 2265
Olej, plátno, 100 cm x 58 cm. Signováno vlevo dole. Malba mírně poškozena.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:19:21

1 000 Kč

Příhozů: 14

AHX98266 130009. 2. 2022 21:14:21
FEN05331 120009. 2. 2022 21:13:23
AHX98266 110009. 2. 2022 21:10:25
FEN05331 100009. 2. 2022 21:08:58
AHX98266 95009. 2. 2022 21:08:50
FEN05331 90009. 2. 2022 21:08:50
AHX98266 85009. 2. 2022 21:08:30
FEN05331 80009. 2. 2022 21:08:25
AHX98266 75009. 2. 2022 21:07:29
FEN05331 70009. 2. 2022 21:06:18
AHX98266 65009. 2. 2022 21:06:10
FEN05331 60009. 2. 2022 21:05:17
AHX98266 55009. 2. 2022 21:05:16
FEN05331 50009. 2. 2022 19:49:01