Aukce Dívka Hering Adolf

Hering Adolf

*1863 +1932

Dívka

ID Aukce: 2265
Olej, plátno, 100 cm x 58 cm. Signováno vlevo dole. Malba mírně poškozena.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
13 000 Kč