• 637781932806447079_1.JPG
  • 637781932997542318_3.JPG
  • 637781933070540042_4.JPG
  • 637781932915979203_2.JPG

Nečitelně signováno

Lesní říčka

ID Aukce: 2266
Olej, plátno, 95 cm x 116 cm. Signováno nečitelně vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:07:00

500 Kč

KAZ12266 50009. 2. 2022 14:23:17