• 637823443627252593_kavan2.JPG
  • 637823443998975149_kavan3.JPG
  • 637823444106527847_kavan5.JPG
  • 637823443785691002_kavan8.JPG
  • 637823444237310090_kavan11.JPG
  • 637823443906004410_kavan4.JPG
  • 637823444416961668_kavan13.JPG

Vítanov

ID Aukce: 2267
Olej, lepenka, 40 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1912 vlevo dole. Vpravo dole popsáno. Na zadní straně lepenky přípis : Studie k obrazu p. presidenta Masaryka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

200 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:09:42

10 000 Kč

Účastníků: 10
Příhozů: 21

AOZ84553 20000025.05.2022 19:04:42
WNX28563 19000025.05.2022 19:04:32
AOZ84553 18000025.05.2022 18:59:51
WNX28563 17000025.05.2022 18:59:49
AOZ84553 16000025.05.2022 18:43:45
WNX28563 15000025.05.2022 18:43:43
AOZ84553 14000025.05.2022 17:15:11
BXC34677 13000025.05.2022 17:15:04
AOZ84553 12000025.05.2022 9:26:47
TBG80026 11000025.05.2022 9:26:45
AOZ84553 10000024.05.2022 21:55:00
SKG90735 9500024.05.2022 16:43:22
YFH37037 9000024.05.2022 12:39:18
OBU71349 8500024.05.2022 10:31:57
YFH37037 8000023.05.2022 20:06:11
GOD02284 7500019.04.2022 20:23:28
OJS17861 7000027.03.2022 16:37:59
YFH37037 6500026.03.2022 22:19:29
AEO66370 6000026.03.2022 22:06:28
OJS17861 5500008.03.2022 16:29:27
YFH37037 5000008.03.2022 16:11:51