• 637823443627252593_kavan2.JPG
  • 637823443998975149_kavan3.JPG
  • 637823444106527847_kavan5.JPG
  • 637823443785691002_kavan8.JPG
  • 637823444237310090_kavan11.JPG
  • 637823443906004410_kavan4.JPG
  • 637823444416961668_kavan13.JPG

Vítanov

ID Aukce: 2267
Olej, lepenka, 40 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1912 vlevo dole. Vpravo dole popsáno. Na zadní straně lepenky přípis : Studie k obrazu p. presidenta Masaryka. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:00:00

5 000 Kč

YFH37037 8000023. 5. 2022 20:06:11
GOD02284 7500019. 4. 2022 20:23:28
OJS17861 7000027. 3. 2022 16:37:59
YFH37037 6500026. 3. 2022 22:19:29
AEO66370 6000026. 3. 2022 22:06:28
OJS17861 550008. 3. 2022 16:29:27
YFH37037 500008. 3. 2022 16:11:51