• 637823446199692232_kub1.JPG
  • 637823446461766266_kub.JPG
  • 637823446729953727_kub3.JPG
  • 637823446590360733_kub2.JPG

Kubíček Jánuš

*1921 +1993

ID Aukce: 2268
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1941 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:01:00

1 000 Kč

MRU64287 200008. 3. 2022 16:15:03