• 637823448209615117_jir.JPG
  • 637823448384928730_jir2.JPG
  • 637823448034825803_jir1.JPG

Jiránek Miloš

*1875 +1911

Kraskov

ID Aukce: 2269
Olej, karton, 51 cm x 66 cm. Nesignováno. Rok 1909. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:02:00

5 000 Kč

UFZ36084 5500023. 5. 2022 21:44:13
SOS73483 5000023. 5. 2022 21:44:04
UFZ36084 4900023. 5. 2022 21:43:52
SOS73483 4800023. 5. 2022 21:43:45
UFZ36084 4700023. 5. 2022 20:06:41
SOS73483 460008. 3. 2022 16:29:45
UFZ36084 450008. 3. 2022 16:14:32