• 637823451379790282_soukup3.JPG
  • 637823450939216718_1soukup.jpg
  • 637823451247124464_soukup2.JPG
  • 637823451097436095_soukup1.JPG

Soukup Josef

*1890 +

Milenci

ID Aukce: 2270
Olej, plátno, 66 cm x 82 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:03:00

1 000 Kč

USZ77611 180008. 3. 2022 16:12:00