• 637823452993249536_ull2.JPG
  • 637823452658916987_ull.JPG
  • 637823452904967597_ull1.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní motiv

ID Aukce: 2271
Olej, karton, 57 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:04:00

1 000 Kč

Příhozů: 12

DLC16166 2600023. 5. 2022 20:24:07
NTL72792 2500023. 5. 2022 20:23:57
DLC16166 2400023. 5. 2022 20:23:57
NTL72792 2300023. 5. 2022 20:23:46
DLC16166 2200023. 5. 2022 20:07:12
NTL72792 2100021. 5. 2022 19:59:08
NTL72792 2000017. 5. 2022 23:00:44
EXH09409 1900011. 5. 2022 8:17:18
YJB87699 180007. 4. 2022 20:38:08
DLC16166 1700026. 3. 2022 22:19:49
VUI15840 1600024. 3. 2022 21:46:27
DLC16166 150008. 3. 2022 16:12:08