• 637823454626795007_lan2.JPG
  • 637823454377574124_lan1.JPG
  • 637823454521950238_lan.JPG
  • 637823454835351437_lan4.JPG
  • 637823454726170804_lan3.JPG

Langer Karel

*1878 +1947

Staňkov u Třeboně

ID Aukce: 2272
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:05:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

QLE81002 2000023. 5. 2022 9:29:14
YAS04597 1900011. 5. 2022 8:29:10
VBU30817 180007. 4. 2022 20:38:37
UJC27135 1700031. 3. 2022 22:34:32
EDJ37814 1600026. 3. 2022 22:20:01
DKL60753 1500015. 3. 2022 22:11:52
UJC27135 1400010. 3. 2022 16:29:20
EDJ37814 130008. 3. 2022 16:12:16