• 637823454626795007_lan2.JPG
  • 637823454377574124_lan1.JPG
  • 637823454521950238_lan.JPG
  • 637823454835351437_lan4.JPG
  • 637823454726170804_lan3.JPG

Langer Karel

*1878 +1947

Staňkov u Třeboně

ID Aukce: 2272
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

42 050 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:42:57

1 000 Kč

Účastníků: 10
Příhozů: 29

FTW53936 4205025.05.2022 19:37:57
UJC27135 4105025.05.2022 19:33:52
FTW53936 4005025.05.2022 19:29:19
NCA70680 3800025.05.2022 19:28:01
FTW53936 3700025.05.2022 19:27:51
NCA70680 3600025.05.2022 19:23:19
UJC27135 3500025.05.2022 19:23:10
NCA70680 3400025.05.2022 19:18:16
YHI87837 3300025.05.2022 19:18:11
NCA70680 3200025.05.2022 19:13:56
YHI87837 3100025.05.2022 19:13:15
NCA70680 3000025.05.2022 19:10:19
YHI87837 2900025.05.2022 19:08:50
NCA70680 2800025.05.2022 19:08:35
UJC27135 2700025.05.2022 19:07:47
FTW53936 2600025.05.2022 19:03:07
LQK00772 2500025.05.2022 19:01:22
QLE81002 2400025.05.2022 16:29:56
UJC27135 2300024.05.2022 19:43:59
QLE81002 2200024.05.2022 19:32:08
UJC27135 2100024.05.2022 17:52:05
QLE81002 2000023.05.2022 9:29:14
YAS04597 1900011.05.2022 8:29:10
VBU30817 1800007.04.2022 20:38:37
UJC27135 1700031.03.2022 22:34:32
EDJ37814 1600026.03.2022 22:20:01
DKL60753 1500015.03.2022 22:11:52
UJC27135 1400010.03.2022 16:29:20
EDJ37814 1300008.03.2022 16:12:16