• 637823456283034211_sed6.JPG
  • 637823456367097603_sed7.JPG
  • 637823456192089679_sed4.JPG
  • 637823456100968942_sed5.JPG

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Na pastvě

ID Aukce: 2273
Tempera, kvaš, 52 cm x 71 cm. Signováno a datováno 1961 vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:06:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

RCE49981 2000023. 5. 2022 20:14:47
IJI93638 1900023. 5. 2022 12:00:58
AKN51376 180008. 4. 2022 10:58:17
RCE49981 1700026. 3. 2022 22:20:11
NXU68159 160008. 3. 2022 16:31:39
RCE49981 150008. 3. 2022 16:12:29