• 637823459352232778_mac2.JPG
  • 637823459467773309_mac3.JPG
  • 637823459136651480_macoun.JPG
  • 637823459558086479_mac4.JPG
  • 637823459257670963_mac1.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Volákův Kopec v Kameničkách

ID Aukce: 2275
Olej, karton, 33 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:08:00

1 000 Kč

YET05484 1700023. 5. 2022 20:07:43
GFL83907 160007. 4. 2022 20:39:01
YET05484 150008. 3. 2022 16:12:45