Aukce Volákův Kopec v Kameničkách Macoun Gustav

Macoun Gustav

*1892 +1934

Volákův Kopec v Kameničkách

ID Aukce: 2275
Olej, karton, 33 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
28 000 Kč