• 637823459352232778_mac2.JPG
  • 637823459467773309_mac3.JPG
  • 637823459136651480_macoun.JPG
  • 637823459558086479_mac4.JPG
  • 637823459257670963_mac1.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Volákův Kopec v Kameničkách

ID Aukce: 2275
Olej, karton, 33 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:08:00

1 000 Kč

Příhozů: 14

PBI11077 2800025.05.2022 19:00:36
YET05484 2700025.05.2022 18:57:57
UOQ02953 2600025.05.2022 18:57:49
YET05484 2500025.05.2022 18:41:30
UOQ02953 2400025.05.2022 18:41:21
YET05484 2300025.05.2022 17:41:59
UOQ02953 2200025.05.2022 17:41:59
YET05484 2100025.05.2022 17:02:02
UOQ02953 2000025.05.2022 17:01:54
YET05484 1900024.05.2022 18:54:31
UOQ02953 1800024.05.2022 18:54:29
YET05484 1700023.05.2022 20:07:43
GFL83907 1600007.04.2022 20:39:01
YET05484 1500008.03.2022 16:12:45