• 637823462195968901_kl1.JPG
  • 637823462537726389_kl3.JPG
  • 637823462429883696_kl2.JPG
  • 637823462321595124_kl.JPG

Klápště Jaroslav

*1923 +1999

ID Aukce: 2277
Olej, karton, 37 cm x 45 cm. Signováno a datováno 1990 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:10:00

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 24

RRI63653 3100021. 5. 2022 23:10:17
MNV74437 3000021. 5. 2022 23:10:06
RRI63653 2900021. 5. 2022 23:10:06
MNV74437 2800021. 5. 2022 23:09:56
RRI63653 2700021. 5. 2022 20:08:33
MNV74437 2600021. 5. 2022 20:08:28
RRI63653 2500021. 5. 2022 20:00:19
MNV74437 2400021. 5. 2022 20:00:19
RRI63653 2300017. 5. 2022 23:01:50
MNV74437 2200017. 5. 2022 23:01:47
RRI63653 210003. 5. 2022 11:51:52
FJX97285 200003. 5. 2022 11:51:41
RRI63653 190003. 5. 2022 11:51:41
FJX97285 180003. 5. 2022 11:51:31
RRI63653 1700022. 4. 2022 11:39:45
NZB41825 1600021. 4. 2022 16:22:50
RRI63653 150007. 4. 2022 13:08:07
IFZ18486 110007. 4. 2022 13:07:44
RRI63653 100007. 4. 2022 13:07:34
IFZ18486 900027. 3. 2022 12:06:54
CIG94543 850026. 3. 2022 22:20:42
QDP19100 800015. 3. 2022 22:12:30
RQS17335 750012. 3. 2022 15:04:17
CIG94543 70008. 3. 2022 16:13:05