• 637823467534700827_wa.JPG
  • 637823467412668655_WA1.JPG
  • 637823467647829985_wa2.JPG
  • 637823467749798306_wa3.JPG

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

Motiv od Horšovského Týna

ID Aukce: 2279
Olej, plátno, 31,5 cm x 48 cm. Nesignováno. 60. léta, na zadní straně štítek. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:12:00

1 000 Kč

EOD94075 140008. 3. 2022 16:32:57