• 637823471572701745_4.JPG
  • 637823471376995439_1.JPG
  • 637823471240053331_2.JPG
  • 637823471471294722_3.JPG

Schönberger Alfred Karl Julius Otto von

*1845 +1880

Horské jezero s orlem

ID Aukce: 2280
Olej, karton, 18 cm x 14 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:13:00

1 000 Kč