• 637823475699585974_pro2.JPG
  • 637823475778024070_pro3.JPG
  • 637823474366621833_pro.JPG
  • 637823474250839987_pro1.JPG

Procházka Jaro

*1886 +1949

Praha

ID Aukce: 2281
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:14:00

500 Kč

IOC64888 55005. 5. 2022 13:35:07
CCP34208 50007. 4. 2022 20:39:49