• 637823475699585974_pro2.JPG
  • 637823475778024070_pro3.JPG
  • 637823474366621833_pro.JPG
  • 637823474250839987_pro1.JPG

Procházka Jaro

*1886 +1949

Praha

ID Aukce: 2281
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2022 19:20:10

1 000 Kč

Příhozů: 12

IOC64888 1100025.05.2022 19:15:10
UHD02753 1000025.05.2022 19:14:31
IOC64888 950025.05.2022 19:14:16
DEQ73117 900025.05.2022 19:13:44
BUV30507 850025.05.2022 19:13:25
UHD02753 800025.05.2022 19:12:29
IOC64888 750025.05.2022 19:12:06
UHD02753 700025.05.2022 19:09:07
TKM13122 650025.05.2022 19:08:02
DEQ73117 600025.05.2022 19:02:37
IOC64888 550005.05.2022 13:35:07
CCP34208 500007.04.2022 20:39:49