• 637823479413073740_kun2.JPG
  • 637823479013539848_kun.JPG
  • 637823479318854264_kun4.JPG
  • 637823479121898391_kun1.JPG
  • 637823479232055232_kun3.JPG

Reichmann Franz

*1868 +1935

Kůň ve stáji

ID Aukce: 2282
Olej, plátno, 53 cm x 66 cm. Signováno a datováno 1900 vlevo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:15:00

500 Kč

DCM04168 650012. 5. 2022 8:41:03
KML22811 60007. 4. 2022 20:40:10