• 637823480737380915_mar1.JPG
  • 637823480836318091_mar.JPG
  • 637823480944949152_mar2.JPG
  • 637823481049706358_mar3.JPG

Nečitelně signováno

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2283
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Mařákova škola kolem roku 1920.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:16:00

500 Kč