• 637823487096612942_sc.JPG
  • 637823487199582458_sc1.JPG
  • 637823487308645798_sc2.JPG
  • 637823487578064007_sc3.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Plachetnice v bouři

ID Aukce: 2284
Olej, plátno, 86 cm x 86 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:17:00

1 000 Kč