• 637823488768130601_sc11.JPG
  • 637823488876256459_sc12.JPG
  • 637823488661704634_sc10.JPG
  • 637823488980944491_sc13.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Cirkusáci v Pařížském parku

ID Aukce: 2285
Olej, plátno, 92 x 92 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:18:00

1 000 Kč