• 637823490050302277_sc5.JPG
  • 637823490374172464_sc8.JPG
  • 637823490159278229_sc6.JPG
  • 637823490264015125_sc7.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Jezevčík Čumáček

ID Aukce: 2286
Olej, plátno, 90 x 70 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:19:00

1 000 Kč

XOX68529 140007. 4. 2022 14:16:04