• 637824212306131080_ebe2.JPG
  • 637824212462880946_ebe.JPG
  • 637824212564131979_ebe1.JPG
  • 637824212654444909_ebe3.JPG
  • 637824212733820662_ebe4.JPG
  • 637824212817571145_ebe5.JPG

Eberl František Zdeněk

*1888 +1962

Domky

ID Aukce: 2287
Olej, plátno, 71 cm x 67 cm. Signováno a popsáno vlevo dole. Kolem roku 1910. Na zadní straně štítky. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Obraz je publikován v autorově elektronickém katalogu děl pod č. G006. Viz : eberl-info.com
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 19:20:00

1 000 Kč